Ansatte 2022

Kjell Einar Granholt

Daglig leder

Kjell Einar Granholt

464 86 328‬
kjell@ungbaptist.no
Kjell jobber med ledelse og utvikling av Ung baptist.

Sveinung Vaagen

Lederutvikling

Sveinung Vaagen

452 34 508
sveinung@ungbaptist.no

Sveinung har ansvaret for ledertreningsprogrammene.

Georgeta Sigland

Administrativ leder

Georgeta Sigland

411 00 285‬
geta@ungbaptist.no

Georgeta gjør all administrasjon og følger opp lokallagene.

Thaku Siang Pum

Multikulturell konsulent

Thaku Siang Pum

450 24 173‬
thaku@ungbaptist.no
Thaku jobber særlig med prosjekt rettet mot multikulturell ungdom. Nettverksbygging og festivalarbeid.

Tim Solwoong Kim

Media

Tim Solwoong Kim

‭484 96 884‬
tim@ungbaptist.no
Tim jobber med misjon, media, og er vår filmutvikler.

Bawi Tha Kung

NCCYF samarbeid

Bawi Tha Kung

‭410 74 705‬
bawi@ungbaptist.no
Bawi Tha jobber med samarbeidet med særorganisasjoner, i enkelte prosjekter og med kommunikasjon.

Espen Thilesen

Multikulturell konsulent

Espen Thilesen

995 09 582‬
espen@ungbaptist.no
Nettverksbygging, festivalarbeid rettet mot multikulturell ungdom, med et særlig fokus på Oslo.

Landsstyret 2022

Inger Lise Salvesen

Landsleder

Inger Lise Salvesen

ingerlise@ungbaptist.no

Ingvild Grastveit

Viselandsleder

Ingvild Grastveit

ingvild@ungbaptist.no

Alexander Sigland

Styremedlem

Alexander Sigland

alexander@ungbaptist.no

Zingtinpar King Bawl (Holy)

Styremedlem

Zingtinpar King Bawl

holy@ungbaptist.no

Christine Nguyen

Styremedlem

Christine Nguyen

christine@ungbaptist.no

Anders Solheim Olsen

Styremedlem

Anders Solheim Olsen

anders@ungbaptist.no

Henrik Engmo

Styremedlem

Henrik Engmo

henrik@ungbaptist.no

Erlend Røyseland

Vara

Erlend Røyseland

erlend@ungbaptist.no

Cho Rhe Nyunt

Vara

Cho Re Nyunt

chorhe@ungbaptist.no

Distrikt / Særorganisasjoner

Sørlandets Baptistungdom

Bård Aasland

951 41 527
sor@ungbaptist.no

Østlandets Baptistungdom

Fredrik Krunenes

905 25 615‬
ost@ungbaptist.no

Vestlandets Baptistungdom

Mathias Egeland

479 64 470
vest@ungbaptist.no

Midtnorges Baptistungdom

Grethe Norøm Spolén

928 44 220
midt@ungbaptist.no

Baptist Nord (ungdomskontakt)

Agnete Haraune

472 32 488‬
nord@ungbaptist.no

Karen Baptist Youth in Norway

Aye Aye Ny Eh

468 41 563
ayenu@hotmail.com

Norway Chin Christian Youth Federation

Mary Tial Ku

947 10 451
nccy@ungbaptist.no