Ansatte 2019

Sveinung Vaagen

Konstituert daglig leder/lederutvikling

Sveinung Vaagen

452 34 508
sveinung@ungbaptist.no

Sveinung har ansvaret for ledertreningsprogrammene.

Siri Dufset Fjeldberg

Administrativ leder

Siri Dufset Fjeldberg

401 69 434
siri@ungbaptist.no
Siri gjør all administrasjon og følger opp lokallagene.

Espen Thilesen

Multikulturell konsulent

Espen Thilesen

995 09 582
espen@ungbaptist.no
Espen jobber særlig med prosjekt rettet mot multikulturell ungdom. Nettverksbygging og festivalarbeid.

Raquel Thilesen

Kommunikasjonskonsulent

Raquel Thilesen

401 96 931
raquel@ungbaptist.no
Raquel jobber med web og grafisk design samt hele bildekommunikasjonen.

Tim SolWoong Kim

Media

Tim SolWoong Kim

Tim jobber med media, og er vår filmutvikler.

Fredrik Krunenes

Ungkloster

Fredrik Krunenes

fredrik@ungbaptist.no
Fredrik er koordinator og ansvarlig for Ungkloster.

Landsstyret 2019

Shalome Croos

Landsleder

Shalome Croos

shalome@ungbaptist.no

Za Tlung

Vieslandsleder

Za Tlung

zatlung@ungbaptist.no

Ole Thorvald

AU-medlem

Ole Thorvald

olethorvald@ungbaptist.no

Karla Faur

Styremedlem

Karla Faur

karla@ungbaptist.no

Mathias Aasen

Styremedlem

Mathias Aasen

mathias@ungbaptist.no

Ingvild Grastveit

Styremedlem

Ingvild Grastveit

ingvild@ungbaptist.no

Inger Lise Salvesen

Styremedlem

Inger Lise Salvesen

ingerlise@ungbaptist.no

Sheeku Sher Ah Pa

Varamedlem

Sheeku Sher Ah Pa

sheeku@ungbaptist.no

Anders Solheim Olsen

Varamedlem

Anders Solheim Olsen

anders@ungbaptist.no

Distriktene

Sørlandets Baptistungdom

Bård Aasland

951 41 527
sor@ungbaptist.no

Østlandets Baptistungdom

Morten Øhrn

ost@ungbaptist.no

Vestlandets Baptistungdom

Frank Erik Bakken

vest@ungbaptist.no

Midtnorges Baptistungdom

Tobias Giese

938 03 013
midt@ungbaptist.no

Baptist Nord (ungdomskontakt)

Agnete Haraune

nord@ungbaptist.no

Karen Baptist Youth in Norway

Ta Na Htoo Saw Htoo

466 28 634
kbyn@ungbaptist.no

Norway Chin Christian Youth Federation

David Cenhrang

418 51 562
nccy@ungbaptist.no