Ansatte 2021

Kjell Einar Granholt

Daglig leder

Kjell Einar Granholt

464 86 328‬
kjell@ungbaptist.no
Kjell jobber med ledelse og utvikling av Ung baptist.

Sveinung Vaagen

Lederutvikling

Sveinung Vaagen

452 34 508
sveinung@ungbaptist.no

Sveinung har ansvaret for ledertreningsprogrammene.

Siri Dufset Fjeldberg

Administrativ leder

Siri Dufset Fjeldberg

401 69 434
siri@ungbaptist.no
Siri gjør all administrasjon og følger opp lokallagene.

Simen Andersen

Lovsangssprosjekt

Simen Andersen

 450 01 995
simen@ungbaptist.no
Simen er ansatt som prosjektleder for “Lovsang til alle”

Thaku Siang Pum

Multikulturell konsulent

Thaku Siang Pum

450 24 173‬
thaku@ungbaptist.no
Thaku jobber særlig med prosjekt rettet mot multikulturell ungdom. Nettverksbygging og festivalarbeid.

Tim Solwoong Kim

Media

Tim Solwoong Kim

‭484 96 884‬
tim@ungbaptist.no
Tim jobber med media, og er vår filmutvikler.

Fredrik Krunenes

Ungkloster

Fredrik Krunenes

905 25 615‬
fredrik@ungbaptist.no
Fredrik er koordinator og ansvarlig for Ungkloster.

Espen Thilesen

Multikulturell konsulent

Espen Thilesen

995 09 582‬
espen@ungbaptist.no
Nettverksbygging, festivalarbeid rettet mot multikulturell ungdom, med et særlig fokus på Oslo.

Landsstyret 2021

Inger Lise Salvesen

Landsleder

Inger Lise Salvesen

ingerlise@ungbaptist.no

Ingvild Grastveit

Vieslandsleder

Ingvild Grastveit

ingvild@ungbaptist.no

Ole Thorvald Helland

Styremedlem

Ole Thorvald Helland

olethorvald@ungbaptist.no

Zingtinpar King Bawl (Holy)

Styremedlem

Zingtinpar King Bawl

holy@ungbaptist.no

Christine Nguyen

Styremedlem

Christine Nguyen

christine@ungbaptist.no

Anders Solheim Olsen

Styremedlem

Anders Solheim Olsen

anders@ungbaptist.no

Henrik Engmo

Styremedlem

Henrik Engmo

henrik@ungbaptist.no

Charlotte Eidem Hansen

Vara

Charlotte Eidem Hansen

charlotte@ungbaptist.no

Alexander Sigland

Vara

Alexander Sigland

alexander@ungbaptist.no

Distrikt / Særorganisasjoner

Sørlandets Baptistungdom

Bård Aasland

951 41 527
sor@ungbaptist.no

Østlandets Baptistungdom

Morten Øhrn

ost@ungbaptist.no

Vestlandets Baptistungdom

Frank Erik Bakken

vest@ungbaptist.no

Midtnorges Baptistungdom

Grethe Norøm Spolén

928 44 220
midt@ungbaptist.no

Baptist Nord (ungdomskontakt)

Agnete Haraune

nord@ungbaptist.no

Karen Baptist Youth in Norway

Aye Aye

468 41 563
ayenu@hotmail.com

Norway Chin Christian Youth Federation

Mary Tial Ku

947 10 451
nccy@ungbaptist.no