Ansatte 2020

Kjell Einar Granholt

Daglig leder

Kjell Einar Granholdt

464 86 328‬
kjell@ungbaptist.no

Sveinung Vaagen

Lederutvikling

Sveinung Vaagen

452 34 508
sveinung@ungbaptist.no

Sveinung har ansvaret for ledertreningsprogrammene.

Siri Dufset Fjeldberg

Administrativ leder

Siri Dufset Fjeldberg

401 69 434
siri@ungbaptist.no
Siri gjør all administrasjon og følger opp lokallagene.

Espen Thilesen

Multikulturell konsulent

Espen Thilesen

995 09 582
espen@ungbaptist.no
Espen jobber særlig med prosjekt rettet mot multikulturell ungdom. Nettverksbygging og festivalarbeid.

Tim Solwoong Kim

Media

Tim Solwoong Kim

 ‭484 96 884‬
tim@ungbaptist.no
Tim jobber med media, og er vår filmutvikler.

Fredrik Krunenes

Ungkloster

Fredrik Krunenes

905 25 615‬
fredrik@ungbaptist.no
Fredrik er koordinator og ansvarlig for Ungkloster.

Landsstyret 2020

Inger Lise Salvesen

Landsleder

Inger Lise Salvesen

ingerlise@ungbaptist.no

Ingvild Grastveit

Vieslandsleder

Ingvild Grastveit

zatlung@ungbaptist.no

Ole Thorvald Helland

Styremedlem

Ole Thorvald Helland

olethorvald@ungbaptist.no

Karla Faur

Styremedlem

Karla Faur

karla@ungbaptist.no

Mathias Aasen

Styremedlem

Mathias Aasen

mathias@ungbaptist.no

Ceda Lynn

Styremedlem

Ceda Lynn

ceda@ungbaptist.no

Anders Solheim Olsen

Styremedlem

Anders Solheim Olsen

anders@ungbaptist.no

Henrik Engmo

Vara

Henrik Engmo

henrik@ungbaptist.no

Charlotte Eidem Hansen

Vara

Charlotte Eidem Hansen

charlotte@ungbaptist.no

Distriktene

Sørlandets Baptistungdom

Bård Aasland

951 41 527
sor@ungbaptist.no

Østlandets Baptistungdom

Morten Øhrn

ost@ungbaptist.no

Vestlandets Baptistungdom

Frank Erik Bakken

vest@ungbaptist.no

Midtnorges Baptistungdom

Tobias Giese

938 03 013
midt@ungbaptist.no

Baptist Nord (ungdomskontakt)

Agnete Haraune

nord@ungbaptist.no

Karen Baptist Youth in Norway

Ceda Lynn

953 08 526
ceda@ungbaptist.no

Norway Chin Christian Youth Federation

David Cenhrang

418 51 562
nccy@ungbaptist.no