Loading...
Teamet 2018-02-20T12:30:31+00:00

Ansatte 2018

Roald Zeiffert

Daglig leder

Roald Zeiffert

926 19 667
roald@ungbaptist.no
Daglig leder sørger for at alt er i drift og leder arbeidet til de ansatte.

Siri Dufset

Administrativ leder

Siri Dufset

401 69 434
siri@ungbaptist.no
Siri gjør all administrasjon og følger opp lokallagene.

Espen Thilesen

Multikulturell konsulent

Espen Thilesen

995 09 582
espen@ungbaptist.no
Espen jobber særlig med prosjekt rettet mot multikulturell ungdom. Nettverksbygging og festivalarbeid.

Sveinung Vaagen

Ansvarlig for lederutvikling

Sveinung Vaagen

452 34 508
sveinung@ungbaptist.no

Sveinung har ansvaret for ledertreningsprogrammene.

Agnar Sæli

Levende tro konsulent

Agnar Sæli

agnar@ungbaptist.no
Agnar arbeider hovedsakelig med vårt Levende tro program. Du kan vite mer om dette programmet her.

Hege Kristine Eikland

Leirkonsulent

Hege Kristine Eikland

473 90 435
hegekristine@ungbaptist.no

Hege og Gabriel arbeider for å støtte alle leirene vi arrangerer i Norge.

Gabriel Stephen

Leirkonsulent

Gabriel Stephen

452 92 664
gabriel@ungbaptist.no
Hege og Gabriel arbeider for å støtte alle leirene vi arrangerer i Norge.

Raquel Oliveira

Kommunikasjonskonsulent

Raquel Oliveira

401 96 931
raquel@ungbaptist.no
Raquel jobber med web og grafisk design samt hele bildekommunikasjonen.

Tim SolWoong Kim

Media

Tim SolWoong Kim

Tim jobber med media, og er vår filmutvikler.

Rosie

Journalist

Rosie

rosie@ungbaptist.no
Rosie er journalist og skriver nyhetssaker for ung baptist og baptist.no

Fredrik

Ungkloster

Fredrik

fredrik@ungbaptist.no
Fredrik er koordinator og ansvarlig for Ungkloster.

Landsstyret 2017

Shalome Croos

Landsleder

Shalome Croos

shalome@ungbaptist.no

Za Tlung

Vieslandsleder

Za Tlung

zatlung@ungbaptist.no

Ole Thorvald

AU-medlem

Ole Thorvald

olethorvald@ungbaptist.no

Harald-Fredrik Dahl Christensen

Styremedlem

Harald-Fredrik Dahl Christensen

haraldfredrik@ungbaptist.no

Ida Oline Sæli

Styremedlem

Ida Oline Sæli

idaoline@ungbaptist.no

Prinshan Sathiyaseelan

Styremedlem

Prinshan Sathiyaseelan

988 67 387
prinshan@ungbaptist.no

Marius Hetlevik

Varamedlem

Marius Hetlevik

marius@ungbaptist.no

Inger Lise Salvesen

Styremedlem

Inger Lise Salvesen

ingerlise@ungbaptist.no

Distriktene

Sørlandets Baptistungdom

Bård Aasland

951 41 527
sor@ungbaptist.no

Østlandets Baptistungdom

Morten Øhrn

ost@ungbaptist.no

Vestlandets Baptistungdom

Andreas Stokkeland

vest@ungbaptist.no

Midtnorges Baptistungdom

Tobias Giese

938 03 013
midt@ungbaptist.no

Nordnorges Baptistungdom

Anniken Myhre

418 51 562
nord@ungbaptist.no

Karen Baptist Youth in Norway

Ta Na Htoo Saw Htoo

466 28 634
kbyn@ungbaptist.no

Norway Chin Christian Youth Federation

David Cenhrang

418 51 562
nccy@ungbaptist.no